LKS Mechanik Kochcice - strona oficjalna

Kwietny Bieg Lisowice 02-03.06.2017 r.
Ładowanie...

herb Orzeł Psary-Babienica
(0:1)
herb Mechanik Kochcice
Orzeł Psary-Babienica   Mechanik Kochcice

2016-08-14, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Po letniej przerwie swoje rozgrywki ligowe wznowiła drużyna Mechanika Kochcice. W pierwszym meczu nowego sezonu zawodnicy Rafała Dybowskiego zremisowali 1:1 ,ze spadkowiczem częstochowskiej ligi okręgowej Orłem Psary-Babienica.

Od pierwszych minut Mechanicy chcieli zdobyć bramkę, już w 3 minucie meczu najlepszy strzelec drużyny z poprzedniego sezonu Wróbel, był bliski zdobycia gola, lecz piłka pechowo odbiła się przed linią bramkową i wypadła na aut. Na szczęście wedle powiedzenia "Co się odwlecze to nie uciecze" w 8 minucie meczu Mechanik objął prowadzenie za sprawą Piotra Brysia.
Nasz nowy napastnik pokazał,że grać głową potrafi, i bezbłędnie wykorzystał idealnie dograną piłkę z rzutu rożnego przez Jakuba Kocybę. Tym samym Bryś już w pierwszym meczu pokazał się z dobrej strony kibicom, kolegom z drużyny, a przede wszystkim trenerowi. Do końca pierwszej połowy nasza drużyna jeszcze kilka razy stworzyła zagrożenie pod bramką rywali, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać ogromnej przewagi i na przerwę schodziliśmy wygrywając "tylko" 1:0.
Od początku drugiej polowy drużyna gospodarzy zawzięcie walczyła o gola wyrównującego, ale drużyna Mechanika dobrze się broniła i wyprowadzała groźne kontrataki. Około 57 minuty doszło do kuriozalnej sytuacji, po wybiciu piłki z obrony spadła ona za obrońców Orła. Dopadł do niej Mirosław Wróbel wybiegając zza dwóch obrońców, lecz sędzia Pilarski dopatrzył się pozycji spalonej i podniósł chorągiewkę, przez co nie zdobyliśmy drugiej bramki.
Niestety kilka minut później, mianowicie w 63 minucie gola wyrównującego zdobyła ekipa Orła. Po tym trafieniu gospodarze nabrali wiatru w żagle i cały czas zagrażali naszej bramce, lecz na posterunku stał Rak oraz cała defensywa naszej drużyny.
Po kwadransie oblężenia naszej bramki, wyprowadziliśmy kilka kontr i tuż przed końcowym gwizdkiem mieliśmy szansę objąć prowadzenie 2:1, ale bramkarz gospodarzy stanął na wysokości zadania.
W ten sposób pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1.
Dziękujemy zawodnikom za niesamowitą walkę i poświęcenie na boisku, kibicom przybyłym za doping i już dziś zapraszamy na sobotnie spotkanie w Przystajni, gdzie zmierzymy się z miejscowym Płomieniem.

M.K

herb Mechanik Kochcice Informacje o kadrze Mechanik Kochcice

1. Piotr Rak
2. Grzegorz Kazior
3. Szymon Strzoda
4. Rafał Płonka ??ta kartka
5. Dariusz Mizera
6. Jakub Kocyba  (1 asysta)
7. Mateusz Leszczyński
8. Marcin Czaja  zmiana 58" Martin Brudny
9. Adam Mańka  zmiana 89" Tomasz Rak
10. Mirosław Wróbel
11. Piotr Bryś bramka  zmiana 73" Adam Chmielewski  kontuzja 88" Łukasz Pawełczyk

herb Mechanik Kochcice Zawodnicy rezerwowi Mechanik Kochcice

1. Mateusz Kuc
2. Łukasz Pawełczyk
3. Krzysztof Hajda

Oceny zawodników »

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brak aktywnych ankiet.

Rybak CiasnaMechanik Kochcice
Rybak Ciasna 0:4 Mechanik Kochcice
2017-06-11, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Sparta Tworóg 3:1 Małapanew Kuczów
Śląsk Koszęcin 1:3 Unia Lisowice
Ruch Kochanowice 0:1 Orzeł Psary - Babienica
Unia II Kalety 1:3 Błękitni Herby
Pokój Sadów 1:4 Huragan Jezioro
Rybak Ciasna 0:4 Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń 1:3 Promień Glinica

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Huragan Jezioro - Śląsk Koszęcin
Unia Lisowice - Sparta Tworóg