LKS Mechanik Kochcice - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Kwietny Bieg Lisowice 02-03.06.2017 r.
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 113, wczoraj: 141
ogółem: 1 304 578

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 Sparta Tworóg 0:2 Błękitni Herby zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Psary-Babienica 1:1 Mechanik Kochcice relacja ›
2016-08-14 ¦l±sk Koszęcin 3:0 Unia II Kalety zobacz ›
2016-08-14 Rybak Ciasna 1:0 Huragan Jezioro zobacz ›
2016-08-14 Ruch Kochanowice 3:3 Unia Lisowice zobacz ›
2016-08-14 Promień Glinica 9:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-08-14 Pokój Sadów 2:4 Płomień Przystajń zobacz ›
2016-08-20 Płomień Przystajń 1:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-08-20 Promień Glinica 5:0 Unia Lisowice zobacz ›
2016-08-20 Huragan Jezioro 4:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-08-20 Błękitni Herby 7:2 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-08-21 Małapanew Kuczów 1:3 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
2016-08-21 Unia II Kalety 2:1 Sparta Tworóg zobacz ›
2016-08-21 Pokój Sadów 3:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
2016-08-27 ¦l±sk Koszęcin 2:2 Płomień Przystajń zobacz ›
2016-08-27 Sparta Tworóg 2:2 Pokój Sadów zobacz ›
2016-08-27 Orzeł Psary-Babienica 7:2 Unia Lisowice zobacz ›
2016-08-28 Mechanik Kochcice 0:2 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-08-28 Ruch Kochanowice 3:4 Błękitni Herby zobacz ›
2016-08-28 Rybak Ciasna 2:2 Unia II Kalety zobacz ›
2016-08-28 Promień Glinica 1:0 Huragan Jezioro zobacz ›
2016-09-03 ¦l±sk Koszęcin 1:2 Sparta Tworóg zobacz ›
2016-09-03 Unia Lisowice 2:4 Mechanik Kochcice relacja ›
2016-09-04 Huragan Jezioro 1:5 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
2016-09-04 Błękitni Herby 1:6 Promień Glinica zobacz ›
2016-09-04 Płomień Przystajń 0:5 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-09-04 Unia II Kalety 6:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-09-04 Pokój Sadów 2:4 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-09-10 Sparta Tworóg 1:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2016-09-10 Orzeł Psary-Babienica 3:1 Błękitni Herby zobacz ›
2016-09-10 Mechanik Kochcice 1:3 Huragan Jezioro relacja ›
2016-09-10 Promień Glinica 4:0 Unia II Kalety zobacz ›
2016-09-11 Rybak Ciasna 1:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
2016-09-11 Ruch Kochanowice 1:0 Pokój Sadów zobacz ›
2016-09-11 Małapanew Kuczów 6:1 Unia Lisowice zobacz ›
2016-09-17 Błękitni Herby 1:1 Mechanik Kochcice relacja ›
2016-09-17 ¦l±sk Koszęcin 0:5 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-09-17 Sparta Tworóg 3:1 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-09-17 Huragan Jezioro 4:0 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-09-18 Płomień Przystajń Unia Lisowice 16:00
2016-09-18 Unia II Kalety 1:7 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
2016-09-18 Pokój Sadów 0:4 Promień Glinica zobacz ›
2016-09-24 Orzeł Psary-Babienica 6:2 Pokój Sadów zobacz ›
2016-09-24 Promień Glinica 2:0 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
2016-09-25 Mechanik Kochcice 2:5 Unia II Kalety zobacz ›
2016-09-25 Rybak Ciasna 4:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2016-09-25 Ruch Kochanowice 5:1 Sparta Tworóg zobacz ›
2016-09-25 Małapanew Kuczów 5:1 Błękitni Herby zobacz ›
2016-09-25 Unia Lisowice 2:4 Huragan Jezioro zobacz ›
2016-10-01 Błękitni Herby 9:1 Unia Lisowice zobacz ›
2016-10-01 ¦l±sk Koszęcin 3:3 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
2016-10-01 Sparta Tworóg 0:2 Promień Glinica zobacz ›
2016-10-02 Pokój Sadów 3:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2016-10-02 Płomień Przystajń 2:1 Huragan Jezioro zobacz ›
2016-10-02 Unia II Kalety 2:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
2016-10-02 Rybak Ciasna 1:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
2016-10-08 Orzeł Psary-Babienica 5:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2016-10-08 Huragan Jezioro 2:3 Błękitni Herby zobacz ›
2016-10-08 Promień Glinica 0:2 Rybak Ciasna zobacz ›
2016-10-09 Mechanik Kochcice 5:3 ¦l±sk Koszęcin relacja ›
2016-10-09 Ruch Kochanowice 7:2 Płomień Przystajń zobacz ›
2016-10-09 Małapanew Kuczów 2:0 Pokój Sadów zobacz ›
2016-10-09 Unia Lisowice 4:4 Unia II Kalety zobacz ›
10  2016-10-15 Sparta Tworóg 1:5 Mechanik Kochcice relacja ›
10  2016-10-15 ¦l±sk Koszęcin 2:6 Małapanew Kuczów zobacz ›
10  2016-10-16 Płomień Przystajń 1:0 Błękitni Herby zobacz ›
10  2016-10-16 Unia II Kalety 1:7 Huragan Jezioro zobacz ›
10  2016-10-16 Pokój Sadów 4:1 Unia Lisowice zobacz ›
10  2016-10-16 Rybak Ciasna 2:5 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
10  2016-10-16 Ruch Kochanowice 1:6 Promień Glinica zobacz ›
11  2016-10-22 Orzeł Psary-Babienica 2:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
11  2016-10-22 Błękitni Herby 2:0 Unia II Kalety zobacz ›
11  2016-10-22 Huragan Jezioro 4:1 Pokój Sadów zobacz ›
11  2016-10-22 Mechanik Kochcice 4:1 Rybak Ciasna relacja ›
11  2016-10-22 Promień Glinica 2:0 Płomień Przystajń zobacz ›
11  2016-10-23 Małapanew Kuczów 6:1 Sparta Tworóg zobacz ›
11  2016-10-23 Unia Lisowice 2:2 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
12  2016-10-29 ¦l±sk Koszęcin 5:0 Huragan Jezioro zobacz ›
12  2016-10-29 Sparta Tworóg 3:4 Unia Lisowice zobacz ›
12  2016-10-29 Promień Glinica 2:2 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
12  2016-10-30 Ruch Kochanowice 0:1 Mechanik Kochcice relacja ›
12  2016-10-30 Płomień Przystajń 1:1 Unia II Kalety zobacz ›
12  2016-10-30 Pokój Sadów 5:1 Błękitni Herby zobacz ›
12  2016-10-30 Rybak Ciasna 3:4 Małapanew Kuczów zobacz ›
13  2016-11-05 Orzeł Psary-Babienica 7:0 Płomień Przystajń zobacz ›
13  2016-11-05 Huragan Jezioro 1:1 Sparta Tworóg zobacz ›
13  2016-11-05 Błękitni Herby 2:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
13  2016-11-05 Mechanik Kochcice 0:4 Promień Glinica relacja ›
13  2016-11-06 Małapanew Kuczów 5:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
13  2016-11-06 Unia Lisowice 3:5 Rybak Ciasna zobacz ›
13  2016-11-06 Unia II Kalety 0:3 Pokój Sadów zobacz ›
14  2017-04-01 Błękitni Herby 1:2 Sparta Tworóg zobacz ›
14  2017-04-01 Huragan Jezioro 1:2 Rybak Ciasna zobacz ›
14  2017-04-02 Mechanik Kochcice 2:5 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
14  2017-04-02 Unia II Kalety 3:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
14  2017-04-02 Unia Lisowice 3:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
14  2017-04-02 Małapanew Kuczów 1:0 Promień Glinica zobacz ›
14  2017-04-02 Płomień Przystajń 1:6 Pokój Sadów zobacz ›
15  2017-04-08 Orzeł Psary-Babienica 4:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
15  2017-04-08 Sparta Tworóg 2:0 Unia II Kalety zobacz ›
15  2017-04-08 ¦l±sk Koszęcin 2:4 Pokój Sadów zobacz ›
15  2017-04-09 Mechanik Kochcice 1:1 Płomień Przystajń relacja ›
15  2017-04-09 Unia Lisowice 2:2 Promień Glinica zobacz ›
15  2017-04-09 Ruch Kochanowice 1:3 Huragan Jezioro zobacz ›
15  2017-04-09 Rybak Ciasna 0:0 Błękitni Herby zobacz ›
16  2017-04-23 Płomień Przystajń 4:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
16  2017-04-23 Unia Lisowice 0:4 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
16  2017-06-07 Pokój Sadów 2:3 Sparta Tworóg zobacz ›
16  2017-06-07 Małapanew Kuczów 2:5 Mechanik Kochcice relacja ›
16  2017-06-07 Błękitni Herby 1:4 Ruch Kochanowice zobacz ›
16  2017-06-07 Unia II Kalety 2:2 Rybak Ciasna zobacz ›
16  2017-06-07 Huragan Jezioro 1:9 Promień Glinica zobacz ›
17  2017-04-29 Mechanik Kochcice 8:4 Unia Lisowice relacja ›
17  2017-04-30 Orzeł Psary-Babienica 1:0 Huragan Jezioro zobacz ›
17  2017-04-30 Promień Glinica 10:0 Błękitni Herby zobacz ›
17  2017-04-30 Sparta Tworóg 4:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
17  2017-04-30 Małapanew Kuczów 1:2 Płomień Przystajń zobacz ›
17  2017-04-30 Ruch Kochanowice 0:3 Unia II Kalety zobacz ›
17  2017-04-30 Rybak Ciasna 0:3 Pokój Sadów zobacz ›
18  2017-05-03 Płomień Przystajń 3:2 Sparta Tworóg zobacz ›
18  2017-05-03 Błękitni Herby 1:2 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
18  2017-05-03 Huragan Jezioro 0:4 Mechanik Kochcice relacja ›
18  2017-05-03 ¦l±sk Koszęcin 2:0 Rybak Ciasna zobacz ›
18  2017-05-03 Pokój Sadów 3:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
18  2017-05-03 Unia II Kalety 0:5 Promień Glinica zobacz ›
18  2017-05-03 Unia Lisowice 2:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
19  2017-05-06 Ruch Kochanowice 1:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
19  2017-05-06 Małapanew Kuczów 7:2 Huragan Jezioro zobacz ›
19  2017-05-06 Orzeł Psary-Babienica 1:0 Unia II Kalety zobacz ›
19  2017-05-06 Promień Glinica 4:1 Pokój Sadów zobacz ›
19  2017-05-07 Mechanik Kochcice 2:2 Błękitni Herby relacja ›
19  2017-05-07 Rybak Ciasna 1:4 Sparta Tworóg zobacz ›
19  2017-05-07 Unia Lisowice 2:4 Płomień Przystajń zobacz ›
20  2017-05-14 Pokój Sadów 0:2 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
20  2017-05-14 Unia II Kalety 1:3 Mechanik Kochcice relacja ›
20  2017-05-14 Płomień Przystajń 3:0 Rybak Ciasna zobacz ›
20  2017-05-14 Sparta Tworóg 0:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
20  2017-05-14 ¦l±sk Koszęcin 0:3 Promień Glinica zobacz ›
20  2017-05-14 Błękitni Herby 1:5 Małapanew Kuczów zobacz ›
20  2017-05-14 Huragan Jezioro 4:2 Unia Lisowice zobacz ›
21  2017-05-20 Orzeł Psary-Babienica 2:0 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
21  2017-05-20 Promień Glinica 7:1 Sparta Tworóg zobacz ›
21  2017-05-20 Huragan Jezioro 3:0 Płomień Przystajń zobacz ›
21  2017-05-20 Ruch Kochanowice 1:3 Rybak Ciasna zobacz ›
21  2017-05-21 Unia Lisowice 3:2 Błękitni Herby zobacz ›
21  2017-05-21 Mechanik Kochcice 2:3 Pokój Sadów relacja ›
21  2017-05-21 Małapanew Kuczów 3:1 Unia II Kalety zobacz ›
22  2017-05-27 ¦l±sk Koszęcin 3:4 Mechanik Kochcice relacja ›
22  2017-05-28 Sparta Tworóg 0:4 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
22  2017-05-28 Błękitni Herby 2:4 Huragan Jezioro zobacz ›
22  2017-05-28 Płomień Przystajń 0:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
22  2017-05-28 Rybak Ciasna 0:5 Promień Glinica zobacz ›
22  2017-05-28 Pokój Sadów 7:2 Małapanew Kuczów zobacz ›
22  2017-05-28 Unia II Kalety 4:1 Unia Lisowice zobacz ›
23  2017-06-04 Mechanik Kochcice 5:0 Sparta Tworóg relacja ›
23  2017-06-04 Małapanew Kuczów 3:1 ¦l±sk Koszęcin zobacz ›
23  2017-06-04 Błękitni Herby 3:3 Płomień Przystajń zobacz ›
23  2017-06-04 Huragan Jezioro 2:3 Unia II Kalety zobacz ›
23  2017-06-04 Unia Lisowice 2:3 Pokój Sadów zobacz ›
23  2017-06-04 Orzeł Psary-Babienica 2:0 Rybak Ciasna zobacz ›
23  2017-06-04 Promień Glinica 3:1 Ruch Kochanowice zobacz ›
24  2017-06-10 Sparta Tworóg 3:1 Małapanew Kuczów zobacz ›
24  2017-06-10 ¦l±sk Koszęcin 1:3 Unia Lisowice zobacz ›
24  2017-06-11 Ruch Kochanowice 0:1 Orzeł Psary-Babienica zobacz ›
24  2017-06-11 Unia II Kalety 1:3 Błękitni Herby zobacz ›
24  2017-06-11 Pokój Sadów 1:4 Huragan Jezioro zobacz ›
24  2017-06-11 Rybak Ciasna 0:4 Mechanik Kochcice relacja ›
24  2017-06-11 Płomień Przystajń 1:3 Promień Glinica zobacz ›
25  2017-06-15 Huragan Jezioro ¦l±sk Koszęcin 15:00
25  2017-06-15 Unia Lisowice Sparta Tworóg 15:00
25  2017-06-15 Mechanik Kochcice Ruch Kochanowice 17:00
25  2017-06-15 Unia II Kalety Płomień Przystajń 15:00
25  2017-06-15 Błękitni Herby Pokój Sadów 15:00
25  2017-06-15 Małapanew Kuczów Rybak Ciasna 15:00
25  2017-06-15 Orzeł Psary-Babienica Promień Glinica 15:00
26  2017-06-18 Płomień Przystajń Orzeł Psary-Babienica 14:00
26  2017-06-18 Sparta Tworóg Huragan Jezioro 14:00
26  2017-06-18 ¦l±sk Koszęcin Błękitni Herby 14:00
26  2017-06-18 Promień Glinica Mechanik Kochcice 14:00
26  2017-06-18 Ruch Kochanowice Małapanew Kuczów 14:00
26  2017-06-18 Rybak Ciasna Unia Lisowice 14:00
26  2017-06-18 Pokój Sadów Unia II Kalety 14:00

Informacje

 

 

 

 

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Ostatnie spotkanie

Rybak CiasnaMechanik Kochcice
Rybak Ciasna 0:4 Mechanik Kochcice
2017-06-11, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Sparta Tworóg 3:1 Małapanew Kuczów
¦l±sk Koszęcin 1:3 Unia Lisowice
Ruch Kochanowice 0:1 Orzeł Psary - Babienica
Unia II Kalety 1:3 Błękitni Herby
Pokój Sadów 1:4 Huragan Jezioro
Rybak Ciasna 0:4 Mechanik Kochcice
Płomień Przystajń 1:3 Promień Glinica

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Huragan Jezioro - ¦l±sk Koszęcin
Unia Lisowice - Sparta Tworóg
Mechanik Kochcice - Ruch Kochanowice
Unia II Kalety - Płomień Przystajń
Błękitni Herby - Pokój Sadów
Małapanew Kuczów - Rybak Ciasna
Orzeł Psary - Babienica - Promień Glinica